Renginiai

Renginys vaikams „Kokybiško maisto šventė Sveikatos karalystėje“

Renginio pradžia: 2019.09.26

Žemės ūkio ministerija kartu su VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra organizuoja didelę, linksmą ir sveiką šventę vaikams - „Kokybiško maisto šventė Sveikatos karalystėje“.

Rugsėjo 26 d. Vingio parke, Vilniuje, į renginį atvyksiančius vaikus bei juos lydinčius mokytojus ar tėvelius pasitiks Sveikatos karalystės karalius ir jo didingų rūmų svečiai: Obuolys, Morka bei Guminukas. Mažieji lankytojai turės galimybę ne tik sudalyvauti vaisių ir daržovių, pieno ir pieno produktų bei fizinio aktyvumo edukacinėse programose, bet ir paskanauti ekologiškų bei pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų sveikų ir labai skanių produktų.

Ir maži, ir dideli renginio dalyviai, prisijungdami prie nuotykių pilnos Brokoliuko kelionės po Sveikatos karalystę, pasisems žinių apie jų sveikatai tinkamus produktus. Taip pat susipažins su pagrindinių produktų atsiradimo nuo pirmojo grūdo iki jų stalo istorijomis. Prisiragavę sveikų ir energijos suteikiančių skanumynų, vaikai galės pasidalinti savo įspūdžiais su kitais bendraamžiais, susipažinti bei išbandyti savo jėgas skirtingose sportinėse veiklose. Be spektaklio-pasakos, pradinukų lauks konkursai, prizai ir kitos malonios staigmenos.

Toks renginys vykdomas pagal Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą. Ši programa remiama Europos Sąjungos ir Žemės ūkio ministerijos, o jos tikslas – supažindinti vaikus su sveikatai naudingais produktais ir skatinti jų vartojimą.

Rūpinkimės savimi ir kitais!

Renginio programos:
Pirma grupė
Antra grupė
Trečia grupė

Renginių kalendorius

Naudingos nuorodos